METİS ET MANGAL
Mudanya Yolunda
Bir Keyif ve
Lezzet Cumhuriyeti

Lezzetin en alevlisi, keyifle, sohbetle, birbirinden özel tatlarla buluşunca Metis oluyor. Kentin en yeşil, en lezzetli, en özgür mekanı sizi ve dostlarınızı bekliyor. Köfteden külbastıya, küşlemeden pirzolaya tüm etlerimiz, kaynağı belli ve güvenli etlerden kasabımız tarafından özel olarak hazırlanıyor. Ekmeklerimiz özel taş fırınımızda sıcacık, tap taze pişirilip servis ediliyor

Metis Et Mangal’da, dört bir yanınız yeşil ve çiçeklerle dolu. 350 kişilik özel olarak dizayn edilmiş açık ve kapalı mekanlarımızda, sevdiklerinizle birlikte iyi zaman geçirebilmeniz için her şeyi düşündük.

Haftanın Her Günü Öğlen 12:00'den Gece 02:00'e Kadar Açığız.
Otoparkımız Mevcuttur.
Tüm Kredi Kartları Geçerlidir.

Yemyeşil ve özel
tatlarla dolu

İster çimlerin üzerinde gökyüzünün altında, isterseniz özel localarımızda etlerinizi kendiniz seçin, kendiniz pişirin. Günlük hazırlanan özel mezelerimiz, salata çeşitlerimiz, soğuk sıcak içeceklerimiz ve Metis Mahseni emrinize amade

Açık & Kapalı
Dev Çocuk Oyun Parkı

Metis Et Mangal’da çocukların, açık havada özgürce oyun oynayabilecekleri, güvenli, çevresi kapalı büyük bir oyun parkı bulunmaktadır. Arzu eden ebeveynler için kapalı oyun alanlarımız da hizmet vermektedir.

Canlı canlı
futbol ve spor keyfi

Bien Spor kanallarının yanısıra Dsmart ve Tivibu abonelikleriyle futbol ve spor tutkusundan vazgeçmeyenler için tüm lig maçları, Avrupa lig ve kupa maçları da Metis Et Mangal’da.

Lezzet
politikamız

Metis Et Mangal’da tüm et ürünleri kaynağı belli, bölgesel ve güvenlik sertifikasına sahip mezbahalardan temin edilmektedir. Tüm ızgaralıklar kendi kasabımız tarafından hazırlanmaktadır. Zeytinyağlılarımız, salata, meyve, tatlı ve mezelerimiz günlük olarak hazırlanıp, servise sunulmaktadır.

Hijyen
Politikamız

Mutfak, et hazırlık ve bulaşıkhanemiz gün içinde 3 farklı saat aralığında denetlenmekte ve sterilizasyondan geçirilmektedir. Mutfak ekibimiz ve servis personelimiz de düzenli olarak sağlık kontrolüne tabi tutulmaktadır. İstediğiniz her an işletmemizi gezebilirsiniz.

Fiyat
Politikamız

En kaliteli hizmeti ve lezzeti erişilebilir fiyatlarla sunmayı ilke edinen Metis Et Mangal’da, şeffaf adisyon ve fatura uyguluyoruz. Özetle aldığınız her hizmetin ne olduğunu net olarak öğreniyorsunuz.